Secret Relict – Stan se teď lovcem pokladů

Browsergames  von Upjers

Secret Relict – Hledání pokladů

Tohle je výzva pro všechny lovce pokladů. V bezplatné online hře Secret Relict se hráči vydají na napínavou expedici a hledají poklady.


Secret Relict

Secret Relict – Idea hry

V Secret Relict se vžijete do role archeologa nebo archeoložky a vydáte se na velkou expedici najít poklady.

Pro lovce pokladů každé generace

V dobrodružné hře Secret Relict se pobaví mladí i staří. Hra přesvědčuje svou skvělou idei.

Voodoo panenka
Svět hry Secret Relict
Sfinga v zrcadle
Lovci pokladů

Napínavost a zábava

Napínavé expedice v exotických oblastech s lopatkou a krumpáčem. To vše vám nabízí bezplatná online hra Secret Relict. Vžijte se do fantastického světa plných překvapení a zažijte mimořádnou hru ze žánru dobrodružných her. Očekávají vás magické momenty, ve hře plných reliktů a napínavých úkolů.

Funkce dobrodružné hry

Expedice stojí sílu. To zažijí i hráči v rozmanité hře Secret Relict. Každé nasazení a použití různých nářadí, jako třeba lopaty, krumpáče, lana nebo lupy, stojí sílu. Tato síla se postupně regeneruje. Takto je důležité si promyslet jak nejlépe a kdy hledat poklad. Jen když hráč použije své vědomí a vyvine taktiku, tak se může stát slavným dobrodruhem a dostane se ve hře rychle dále. Hráč se ve hře setká s velkou a mocnou Sfingou, která mu zadá úlohy, které hráč musí vyluštit. S voodoo panenkami se hráč může bránit proti soupeřům. Jen s kombinací všech skvělých funkcí hry se hráč stane slavným dobrodruhem.

Pustina v Secret Relict
Secret Relict souostroví

Hrát zdarma: Upjers hry

Hry v prohlížeči denně přesvědčuje milióny hráčů po celém světě. Bamberský vývojář bezplatných online her, Upjers, se už od roku 2006 zajímá o vývoj různých online her. K portfoliu společnosti patří mezi simulační hry a ekonomické hry i dobrodružné hry jako je Secret Relict.

Forum - Secret Relict