Secret Relict – Bezplatná online zábava

Browsergames  von Upjers

Secret Relict – Bezplatná online hra

Nechají se hrát zdarma přes internet. Free online hry se přes roky vyvinuly k trendu. Hlavně online hry v prohlížeči hrají milióny lidí.


Secret Relict

Secret Relict – Dobrodružná idea

V online hře Secret Relict se hráč vžije do roli archeologa a objevuje fascinující oblasti free online hry.

Dobrodružná hra pro všechny

S intuitivním ovládáním a s přesvědčivým konceptem hry je dobrodružná online hra Secret Relict vhodná pro všechny generace.

Voodoo panenka
Svět hry Secret Relict
Sfinga v zrcadle
Lovci pokladů

Secret Relict – Skvělá dobrodružná hra

Toto hledání pokladů dělá jednoduše zábavu. V pestré dobrodružné hře Secret Relict se vžijete do role dobrodruha. Objevíte exotické oblasti – od džungle, pouště, potoky až po savany – a nasadíte u toho různé druhy nářadí. Velký výběr nářadí, od lopatky, krumpáč až po lupu z této bezplatné online hry dělá zábavnou, rozmanitou a napínavou hru.

Funkce bezplatné online hry

Fascinující funkce jsou rozhodující elementy všech bezplatných online her. Dobrodružná hra Secret Relict vám tyto funkce nabízí a ještě mnoho víc. Objevte voodoo kouzla a voodoo panenky se kterýma se můžete bránit proti soupeřům. Vyluštěte v džungli hádanky velké Sfingy, abyste mohli dále hledat poklady a zajistěte si takto slávu a čest, v této vynikající online hře. S trochu štěstím najdete v nových expedicí vzácné drahokamy a artefakty.

Pustina v Secret Relict
Secret Relict souostroví

Hrát zdarma: Upjers hry

Upjers – toto jméno stojí pro pestré a zábavné hry různých žánrů. Takto se dají bezplatné online hry hrát bez jakýchkoliv downloadů a instalací softwaru. Výběr her začíná u roztomilého akvária s barevnýma rybami a končí u dobrodružných her jako je Secret Relict.

Forum - Secret Relict