Secret Relict – Zábavy při hledání pokladů

Browsergames  von Upjers

Secret Relict – Hledací hry

Jsou zábavné a každému dělají mnoho legrace. Online hry v prohlížeči jsou čím dál populárnější. Vedle simulačních a ekonomických her existují i dobrodružné hry. K těmto patří hra Secret Relict.


Secret Relict

Secret Relict – Hledání pokladů

Dobrodruh nebo dobrodružka? Po tom co jste si zvolily svůj charakter, tak můžete ihned začít se hrou.

Hry které nadchnou

Secret Relict patří do žánru dobrodružných her. V pestré hře hledáte dávno zapomenuté poklady starých kultur.

Voodoo panenka
Svět hry Secret Relict
Sfinga v zrcadle
Lovci pokladů

Secret Relict - expedice

V dobrodružné hře Secret Relict se vydáte na exotické expedice. Hledáte poklady v poušti, džungli, loukách, na stromech a jiných exotických oblastech. Během hry můžete využít fantastických funkcí hry. V pestré hře dokážete, že jste opravdový expert a umíte pracovat s různým nářadím.

Funkce hry

Funkce jsou důležitou součástkou online her a přinášejí ve hře změny a pestrost. Takto jsou ve hře Secret Relict funkce, které hráči dají mnoho možností hru hrát různým způsobem. Například hru čas od času přeruší velká sfinga, která hráči zadá určité úlohy. Samozřejmě existuje mnoho dalších skvělých, pestrých věcí ve hře. Secret Relict takto zůstává i po dlouhé době velmi zábavná hra. Je to skvělá hra v prohlížeči pro každého.

Pustina v Secret Relict
Secret Relict souostroví

Dají se hrát zdarma: Upjers hry

Dobrodružné hry jsou dílem nabídky her od Upjers. Už od roku 2006 Bamberský vývojář nabízí hry v prohlížeči. Tyto hry se dají hrát zdarma a bez jakýchkoliv downloadů a instalací softwaru. Nabídka stačí od simulací až po dobrodružné hry jako je Secret Relict.

Forum - Secret Relict