Secret Relict – Dobrodružná zábava ve tvém prohlížeči

Browsergames  von Upjers

Secret Relict – Dobrodružná online hra

Toto hledání pokladů přinese mnoho zábavy. Online hra Secret Relict, která se řadí mezi adventura hry, nabízí mnoho funkcí a možností.


Secret Relict

Secret Relict – Virtuální lov pokladů

V online hře Secret Relict se vydáte na virtuální lov pokladů a najdete prastaré poklady dávných kultur.

Zážitek ve hře pro všechny

U hry Secret Relict se jedná o opravdovou dobrodružnou hru v prohlížeči, která zabaví mladé i staré.

Voodoo panenka
Svět hry Secret Relict
Sfinga v zrcadle
Lovci pokladů

Hledání pokladů s mnoho funkcemi

Secret Relict vám jako hra v prohlížeči nabízí mnoho funkcí a možností ve hře. Tak se hra nechá ovládat myší. V tutoriálu se rychle dozvíte jak se hra ovládá a zažijete skvělé možnosti hry. Podle toho kde vykopáváte poklad, tak je zapotřebí různého nářadí. – Od lupy až po lopatu.

Přihlášení do dobrodružné hry

Chcete-li hrát v online hře Secret Relict zdarma, tak je to možné a to jen s pár kliky. Vše co potřebujete je funkční počítač s internetovým připojením a funkční emailovou adresu. Jsou li požadavky splněná, tak můžete ihned začít hrát. Po tutoriálu se můžete vydat na expedice a prozkoumat všechny funkce hry. Secret Relict vám nabízí mnoho možností. Nabalte si sebou lopatu a vydejte se na jedinečné dobrodružství.

Pustina v Secret Relict
Secret Relict souostroví

Zažít zdarma: Hry od Upjers

Nechají se hrát zdarma a potěšuje již milióny hráčů. Jedná se o online hrách v prohlížeči od Bamberského vývojáře Upjers. Výběr her je obrovský. Od fantasy her, přes dobrodružné hry, klasické simulace až po komplexní ekonomické hry. Secret Relict je první dobrodružná hra v prohlížeči.

Forum - Secret Relict