Secret Relict – Zažít browser hry

Browsergames  von Upjers

Secret Relict – Online hry

Hry v prohlížeči vám umožní mnoho zábavy. Zde se můžete vžít do různých rolí. V dobrodružné hře Secret Relict hledáte vzácné poklady.


Secret Relict

Secret Relict – Hledat poklady

Ve hře Secret Relict prozkoumáváte v roli archeoložky nebo archeologa exotické oblasti a hledáte vzácný poklad.

Hry pro všechny

S hezkou grafikou a skvělým ovládáním se hra Secret Relict hodí pro každého.

Voodoo panenka
Svět hry Secret Relict
Sfinga v zrcadle
Lovci pokladů

Secret Relict - hledání pokladů

Zde vás očekávají jedineční dobrodruzi. Online hra Secret Relict vám nabízí neobvyklé zážitky ve hře. Vydejte se na expedice do neznámých oblastí a hledejte ze svým nářadím vzácné poklady – od lopaty přes krumpáč až po lano. Využijte síly voodoo kouzel, abyste se bránily proti jiným hráčům a vyřešte hádanky Sfingy.

Funkce hry

Přispívají významně k celkovému dojmu hry Secret Relict. Je řeč o funkcích online her v prohlížeči. V Secret Relict stojí hráči mnoho funkcí k dispozici. Takto může hráč třeba využít mnoho nářadí při výkopu nových a vzácných pokladů a osvěžit svou energii. Protože každé výkopy stojí energii. Než se energie sama od sebe zregeneruje, tak to samozřejmě chvilku trvá. Dobré plánování kdy a kde můžete hledat poklad si musíte dobře promyslet. Mimo to je ve hře systém zpráv a samozřejmě se dají nalezené poklady vyměnit za hrací peníze.

Pustina v Secret Relict
Secret Relict souostroví

Zažít zdarma: Upjers hry

Hra je velká vášeň Bamberského vývojáře online her v prohlížeči. Už od roku 2006 vyvíjí tento typ her. Hry od Upjers se dají hrát zdarma a přímo v prohlížeči, bez jakýchkoliv downloadů a instalací softwaru. Secret Relict patří také k těmto hrám.

Forum - Secret Relict