Secret Relict – Hrát dobrodružné hry v prohlížeči zdarma?

Browsergames  von Upjers

Secret Relict – Zažít dobrodružství zdarma

Radují se čím dál více. Se Secret Relict presentuje Bamberská společnost Upjers jednu online hru, která patří do žánru dobrodružných her.


Secret Relict

Secret Relict – Příběh lovce pokladů

V Secret Relict hráče očekává napínavý příběh s mnoho questy a novými úlohami.

Zážitek hry každého stáří

Bezplatné dobrodružné hry jako je Secret Relict nabízí jedinečný zážitek hry. Hra Secret Relict je vhodná pro hráče každého věku.

Voodoo panenka
Svět hry Secret Relict
Sfinga v zrcadle
Lovci pokladů

Skvělé dobrodružné hry

Se Secret Relict zveřejnila společnost Upjers jednu velmi neobvyklou hru v prohlížeči ze dobrodružného žánru. V rozdílných oblastech hry Secret Relict se hráč může vydat na hledání pokladu. Jednou se octne v džungli, podruhé na poušti nebo se potápí a hledá vzácné relikty. Podle toho kde hráč ve hře zrovna je a kde hledá poklad, tak potřebuje různé nářadí.

Bezplatné dobrodružné funkce hry

Hry v prohlížeči jsou rozmanité online hry, které se dají hrát zdarma. K přesvědčivé idei hry jsou to funkce, které hru dělají zajímavou. To platí také pro bezplatnou hru Secret Relict. Z výběru různého nářadí, přes po systém zpráv hra Secret Relict nabízí mnoho funkcí. K tomu hráč dostane úlohy, takzvané questy, které musí splnit. Takto je zaručeno, že bezplatné online hry stále nabízí zábavu.

Pustina v Secret Relict
Secret Relict souostroví

Zažít to teď zdarma: Upjers hry

Jsou barevné, zábavné a nechají se hrát zdarma. Řeč je o pestrých hrách Bamberské firmy Upjers, která už od roku 2006 vyvíjí bezplatné hry v prohlížeči. K těmto patří i bezplatná, dobrodružná hra Secret Relict.

Forum - Secret Relict